Pathorym Aradia Lerkai

6. prosince 2015 v 20:54 |  Profily
Věk: 16 let
FC: X
Hráč: ApocalypseArisen
Godly parent: Hypnos

Dívka ,která je na svůj věk poměrně vysoká a vyvinutá váží 40 kg a na rukách má drobné ranky od stránek knih měří 163cm. Její pleť je trochu zhnědlá. Ihned si můžeš všimnout ružových kudrnatých vlasů,které má až po lopatky. Čokoládové oči zdědila po matce(někdy nosí brýle). Její rty jsou plné a růžové kvůli rtěnce,někdy nosí tmavší odstíny. Její oblékací styl musí být hlavně o pohodlnému a teplé oblečením. Je ráda,když začne pršet a ona může naslouchat dešti i když je schovaná pod deštníkem. Má ráda hispter styl a pastel goth. Oblečení vždy nosí podle počasí a nálady. Také má na zádech latinské tetování: simplex což znamená jednoduchost. Ráda nosí pichlavé doplňky a fialové čelenky.

Už od svého dětství byla velmi upřímná,ale v zato naslouchá ráda lidem(pokud ji nezačnou unavovat). Miluje když si může odpočinout po těžkém dni. Její oblíbené činnosti jsou poslouchání hudby(BVB,FFDP,Hollywood undead) a kreslením si a jistě že také spaní. Nemá ráda lidí,kteří jsou věčně užvanení,také nemá ráda když jí nazývají různými přezdívkami. Když se naštve je raději dobré ji nechat vychladnout. Nenávidí růže,protože je na ně alergická spíše má ráda levandule nebo konvalinky. Někdy jednou za rok si přivstane(teda moc nerada) a začne se upravovat,aby se například líbila nějakému klukovi,ale aby mu řekla své city tak na to je slaboch. Ráda má rozcuchané vlasy,přijde ji to osvobozující .Miluje lišky a přítulné kočky. Ale moc nemá v oblibě elegantní lidí,kteří předstírají smích,aby se někomu zasvědčili. Její oblíbené počasí je když venku chumelí a Path je schoulená pod dekou a čte si. Její oblíbené knihy jsou: Železný král a Zahrada kouzel,které dostala od své matky. Ráda pomáhá lidem a hned se vrhá do všeho střemhlav,také neumí vytvářet stragetické plány(nikdy ji to nešlo). Narozenin slaví jenom v malé skupince,i když překvapení ji nikdy nevadilo. Vánoce slaví jako,každý jiný člověk. Přejídání se cukroví a hledáním dárků. Takže je také velmi zvědavá.

Narodila se v Rakousku v městě Salzburg. Už když jí bylo 6let chtěla vědět kde je její otec,matka Rose ji vždy odpovědela "Má jinou rodinu". Path vždy když uslyšela stejnou odpověď šla do svého pokoje a brečela. Když poprvé vstoupila do školy (v 7letech,kvúli špatné imunitě) moc se těšila že potká nové lidí. Ti na ni byli velmí zlí,ale Path si našla kamarádku jménem Kristen Mayr. Byla celou školní docházku s Path,také ji vždy vynadávala že zaspala nebo že se vůbec nic nenaučila(moc se neuměla soustředit). Path ji odpověděla že už se to nebude stávat(ale všichni víme jak to bylo). Když už nastaly letní prázdniny,tak se Path rozhodla že si obarví vlasy a udělá tetováni (Její matka nebyla moc nadšená). A tak se Path a její matka vydali do Švýcarska. Na cestě do hotelu si vzaly taxi a jeli ,když v tom se z oblohy vzlétla okřídlená žena a zaútočila na taxi. Naštěstí přežili všichni,ale řidič utekl bůh ví kam. V tu dobu ji matka vysvětlila celou tu záhadu s jejím otcem a odvedla ji do tábora a slíbila jí že ji bude navštěvovat. Když Path vstoupila do tábora ihned rozpoznala tvář své kamarádky Kristen ta ji vysvětlila jak to chodí na táboře dvojí krve.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama