Listopad 2015

Zoella Hayley Port

6. listopadu 2015 v 18:30 | Arte |  Instruktoři

Věk: 21
FC: Zendaya Coleman
Hráč: Will
Godly parent: Thanatos

Schopnosti: DEATH TOUCH - SOULS MANIPULATION - INVISIBILITY
Zoe je od prvního pohledu poměrně nepřehlednutelná osoba. Není to tak ani její výškou, která činí všude všudy 163 cm a ani její postavou, která je sice hubená, ale sportovního typu s většími svaly na rukou a nechybí ženské křivky. Je speciální tím, co z ní vyzařuje, je to zvláštní něco, co dělá ji jí, abych vám to vysvětlila, pojďme si ji popsat. První začneme její pokožkou, která je tmavšího rázu, ale vypadá spíš, jako po celý rok opálená, než něco jiného. Na této bronzové pokožce se nachází pár tetování v oblasti rukou, zad, krku, břicha a kotníků. Je jich všeho všudy asi 20, co znamenají... Na to se zeptejte už jí. Dále se přesuneme k její vrchní části těla. Jak už bylo zmiňované, ruky a ramena má svalnatější, ale není to vážně žádná kulturistka, všeho jen tak decentně. Z krku mezi středně širokými rameny ji vrůstá, jako koruna hlava s zajímavým obličejem. První věcí, která vás asi udeří do očí jsou její plné narůžovělé rty, hned na to rovnější nos a přivřenější oči v barvě jantaru a mléčné čokolády, které se skrývají pod hustou oponou dlouhých a černých řas. Nad těmi karamely se nachází hustší, hnědé obočí. Její tváře vypadají trochu propadle díky výraznějším lícním kostem. Celý její obličej ji obrůstají tmavě hnědé lokny, které sahají až pod její pozadí. Co se stylu oblékání týče, Zoe má ráda extravaganci, nedbalou eleganci, částečně pánský styl, vintege styl a částečně retro. Miluje černou a pro co má opravdu slabost jsou velké pánské košile, roztrhané černé džíny a kloubouky, zbytek tak nějak neřeší. Tedy ještě nedá dopustit na své zlaté náhrdelníky a nespočet prstenů a náramků, či naušnic, miluje zlato. Tak co? Jaký máte z ní pocit vy?
Zoe svou povahou neladí/ ladí k jejímu vzhledu, záleží na tom jak se jí budete vy zdát při prvním dojmu. Ale její hlavní rys je to, že se zdá jako naprostý melancholik, víte co, že ji nic nezajímá, že i kdyby jste skočily z mostu, jí to je jedno, znáte to, ale opak je pravdou. Je to mladá rozumná žena, která ví co je ještě správné a co už ne, umí se rychle rozhodovat a většinou i správně. I když by jste to do ní neřekli veškerá její rozhodnutí ovládá spíše srdce, než rozum, ale i on na tom mám jasné začinění. I když se to nezdá, tak Zoey má smysl pro humor, ale to už se jí musíte dostat pod kůži, aby vám ho ukázala. Je majetnická, hrozně majetnická, vše, co má ráda, to nedá, i kdyby já nevím co. Nemá ráda, když se nad ni někdo povyšuje a je v těchto momentech nesnesitelný cholerik a člověk, který vám ukáže, jak jste udělali špatně, když jste se pokusili ji, nebo někoho, koho má skutečně ráda znemožnit. Je to hrozná puntičkářka a nemá ráda, když selže, taky je velmi, možná občas až moc, vychovaná, nenadává, je naštvaná, rozbíjí věci, ale nadávky z jejích rtů neuslyšíte a pokud, tak to zdrhejte a zdrhejte co nejdále, protože to jste museli vy, nebo někdo jiný udělat něco nepopsatelně hrozného. Jinak je Zoey celkem nevýrazná, pokud ji vyloženě nezačnete zajímat, tak se s vámi pravděpodobně jen tak bavit nezačne. Má ráda svůj klid. Co opravdu na druhých obdivuje je bezmezná dobrost, to nejspíš asi proto, že ona sama si u sebe myslí, že by něco takového ona v životě nedokázala.. Obětovat něco, co milujete pro dobro všech? Druhé za to obdivuje, ale ona by to nikdy nezvládla... Asi.
Zoey se narodila nějaké mladé ženě v Washingtonu, avšak tato žena ji prý odložila hned po porodu, vše co malé Zoey zanechala byl zlatý nahrdelník s černým amuletem. V jednom roku si ji adoptovala mladá žena z New Yorku, která chtěla hrozně moc děti, ale mít je nemohla a neměla ani s kým. Zoe měla díky té ženě hezké dětství, i když, její "matka", která byla manažerkou byla věčně pryč, přesto ji Zoey hrozně milovala a vše jí byla schopná odpustit. Proto byla poslušná holka a pěkně chodila do školy, avšak tam ji děti šikanovali, protože Zoey byla, jako dítě trochu víc při těle. Zoey si z toho ale zprvu nic nedělala, avšak po nějaké době se díky tomu začala měnit, přestala to snášet a tak změna byla vítaná a ta nebyla pouze v formě fyzické, ale také v psychické. V jejích 12 letech začali její "temná léta", začala se bouřit proti pěstounce, matce, škole, všem. Také se v této době ukázala jedna z jejich schopností a to "dotek smrti". Jednou, když ji matka chtěla zabavit laptop a mobil ji chytla okolo zápěstí a z ničeho nic z ní onu energii začala vysávat, bylo to... Něco, co malou 14 letou Zoey vyděsilo a ji nenapadlo nic jiného než v ten den utéct z domu. Ona nevěděla o tom, že je adoptovaná, matka ji to nikdy neřekla, tak si umíte představit, jaký šok pro ni byl, když v parku potkala mladou holku, která ji začala vykládat, že její matka není její matkou, že je v nebezpečí a že o ní ví a že musí odejít společně s ní. Nebrala ji vážně a odešla rychle zpět domů, ale když se vrátila domů nikdo tam nebyl, pouze její náhrdelník na zemi, který si v zápalu zlosti strhla a hodila před "matku". Zvedla ho a znovu si ho zapla na krk. Hodinu na to se matka vrátila a Zoey se s ní usmířila,- nikdy už o tom, co se stalo nemluvili- ale její matky byla od té doby... jiná, zvláštní. Jednoho dne, asi dva měsíce potom, co se to stalo se vrátila domů a tam ji místo matky čekala.. Nestvůra, divná nestvůra s zářivými oči chapadly místo nohou. Ta nestvůra vyrazila proti Zoey a ta nestihla nic jiného než mávnout rukou a zavřít oči, když je otevřela uviděla před sebou bezvládné tělo nestvůry a pár centimetrů před ní zvláštní našedivělou záři, pohla rukou a záře její pohyb kopírovala, rychle rukou mávla k zemi a záře zmizela v obložení jejich kuchyně. V tom zazvonil zvonek a ona šla opatrně a stále se strachem v očích otevřít. Byla to ta dívka, kterou před tím potkala v parku, tentokrát ji avšak Zoey věřila každé slovo a nechala se odvést na místo, kam ji Patricie (jak se dozvěděla) chtěla zavést už v ten den, co ji ptokala poprvé. Po čas cesty se dozvěděla několik věcí, její matka nebyla skutečně její a také to,- tedy, že byla adoptovaná- že je polobůh. V táboře, kam se jí povedlo dostat poměrně bez větších potíží, se k ní přihlásil za nedlouho její otec Thanatos, tím se vysvětlili i její schopnosti, které od té doby rozvinula a vypilovala, také se po nějaké té době rozhodla, že se stane instruktorkou rozvíjení schopností.

Future.

4. listopadu 2015 v 19:18 | Arte |  Akce
Ako by to vyzeralo, keby boli vaše postavy už dospelé a svet by sa trochu zmenil? Tak presne teraz to smiete skúsiť.


Predstavte si svet, ktorý už ani trochu nie je taký aký tento v ktorom sme. A presne tak to
vyzerá v roku 2025. Všetko sa zmenilo od základov, keď niekto napísal
knihu o tábore, ľuďom hrablo a začali loviť polbohov, lebo im za to Gaia platí zlatom. Nikto už nie
je v bezpečí, poloboh sa nesmie len tak prejsť bez tho aby ho buď zabili alebo horšie
uväznilli vo väzení. Jedná sa o Trinity, väzenie z ktorého sa dostal len jeden jediný poloboh.

Po celom USA sa vytvorilo 28 táborov.
Ten hlavný sa nachádza v Louisiane.
Tábor v Idahu je zas tábor určený len pre Artemidine Lovkyne,
ktoré sa teraz starajú o Lady Artemis.


Naší táborníci sa nachádzajú v tom hlavnom tábore. No pokiaľ to chcú, stále sa môžu vybrať aj
do iných táborov, no jedine s pomocou niekoho kto sa premiestňuje
alebo na vlastné riziko cez štáty.
Nikto sa už neriadi žiadnymi pravidlami a všetci sú na vlastnú päsť aj keď fungujú
prechodné tábory. Každý má svojho vodcu, ktorý sa snaží držať veci v chode.
No nie vždy sa všetko darí a aj v poslednom čase sa situácia dosť vyhrotila.

Ale to čo vás čaká zistíte až v moment keď sa tam dostanete.
Chcete sa zúčastniť? Tak mi SEM napíšte meno vašej postavy a ja vám do odpovede presne
napíšem čo sa vašej postave udialo. Všetci čo sa tam napíšete, budete očakávaní
cez weekend na chate aby ste sa pridali k akcii.

Tá sa bude konať v tomto chatePo Akcii smiete v budúcnosti hrať kedy budete chcieť,
ale budete na to potrebovať moje dovolenie.With lots of Love, Arte. Admin, Demigod, Stalker.. etc.