Září 2015

Ezekiel "Zeke" McTarsney

28. září 2015 v 19:56 | Aci |  Profily
Vek: 17

FC: Nat Zang

Hráč: Tara

Godly parent: Nemesis

Zeke je vysoký 183 cm a aj keď vyzerá byť dosť chudý, na jeho tele sú známky posilňovania. Jeho vlasy sú tmavé a neustále strapaté a oči majú sivú farbu, i keď sa nich sem tam mixujú aj iné odtiene. Zásadne nosí oblečenie tmavej farby alebo obľubuje maskáčové veci. Inak sa vôbec nestará o to, či sú jeho veci špinavé alebo skrčené. Môžu na ňom pokojne aj visieť. Jediné, čo Zeke od svojho oblečenia vyžaduje, je aby bolo pohodlné. Zeke sa málokedy smeje a vlastne len málokedy jeho výraz ukazuje nejaké emócie. Keď chcete po jeho emóciach pátrať, pozrite sa mu do očí. Aj keď má s výrazmi tváre problém, na očiach mu vždy uvidíte, či sa smeje alebo plače.

Ezekiel nie je veľmi spoločenský typ. Teda vlastne nie je vôbec spoločenský typ. Má problémy s komunikáciou a väčšinou hovorí len keď musí. V novej spoločnosti nikdy nevie, čo by povedal. Síce veľká nevýhoda, no má to aj kladnú stránku. Zeke je veľmi dobrým poslucháčom. Ak sa potrebujete vyrozprávať, na Ezekiela sa vždy môžete obrátiť. Rád si vás vypočuje a keď bude môcť aj pomôže. A aj keď nebude vedieť pomôcť, občas sa len vyrozprávať z problémov stačí, no nie? Zeke má veľký zmysel pre spravodlivosť. Verí, že každý dostane, čo si zaslúži. Aj keby ste to na neho nepovedali, s ostatnými veľmi súcití. No keď má niekoho súdiť, nenašli by ste nikoho objektívnejšieho. Nikomu nenadržiava ani keby to bol najlepší priateľ. Nevie klamať a je poctivý. V minulosti sa mu už podarilo pár priateľstiev stratiť, keďže by pre priateľov neklamal (a už vôbec nie, keby si to nezaslúžili). Jeho "priatelia" hovorili, že ich Zeke "podrazil", no on to tak nikdy nevnímal. Ak urobili niečo zlé, zaslúžili si predsa spravodlivý trest. Takéto rozpadnuté priateľstvá ho potom veľmi boleli. Svoje emócie v sebe vždy dusí a nevie ich vyjadriť. Môže sa zdať byť chladný, no treba v ňom vedieť čítať. Ako to už pri menej komunikatívnych ľuďoch býva, aj on má veľmi bohatý vnútorný svet. A veľmi ľahko sa mu dá ublížiť. Zeke má rád lov. Jeho otec ho často brával do lesa loviť a naučil ho používať strelné zbrane. Nie vždy mal síce Zeke rád strieľanie po nevinných zvieratách, no miloval strielanie a čas strávený v lese spolu s otcom.

Ezekielov otec bol armádnym dôstojníkom. Zeke o jeho dobe v armáde moc nevie, keďže to bolo ešte pred jeho narodením a sa mu s tým nikdy nezdôveroval. Čo však vie je to, že jeho otec z armády odišiel. A ešte to, že nenávidel byť vojakom. Zeke to vždy videl na jeho očiach, keď na to padla reč. Tobias McTarsney sa miesto toho stal kriminálnym vyšetrovateľom a svojho syna vždy vychovával tak, aby si ctil zákony. A tak sa aj stalo. Ezekiel svojho otca vždy rešpektoval a vážil si ho, no mal pocit, že v jeho očiach musí byť sklamaním. Akokoľvek totiž Zeke dodržiaval a rešpektoval pravidlá, predsa len bol polokrvným. A tak sa dostával do problémov, ktoré ani on sám nevedel, ako vznikli. Keď mal trinásť krivo ho obvinili z podpaľačstva. Zeke doteraz nevie, čo sa vôbec stalo. V jednu chvíľu bol na školskom večierku a v zápätí ho dačo zhodilo na zem a domnieva sa, že niekoľko sekúnd musel byť v bezvedomí. Keď totiž rozlepil oči, nie len že ho neskutočne bolelo celé telo (o hlave nehovoriac), no navyše zacítil dym z ohňa. Aj keď sa pred otcom obhajoval, jeho výraz bol naňho príliš. Zúrivosť by uniesol, no to sklamanie ho ranilo viac než čokoľvek iné. Stisol vtedy teda pery a so sklonenou hlavou sa vzdal. Ešte v ten večer si pobalil veci a ušiel z domu. Podarilo sa mu zmiznúť z mesta, no nastali preňho zlé časy. Ani náhodou by ho nenapadlo kradnúť a tak prežíval ako mohol. Netrvalo dlho a Zeke zistil, kto v skutočnosti je. A po pár rokoch prežívania ho našiel satyr a on sa dostal do tábora.

Anthony Dean Argent

20. září 2015 v 18:54 | Aci |  Profily
Vek: 19

FC: Jensen Ackles

Hráč: Arwen

Godly parent: Hádes

Anthony vzhledově nepůsobí nijak moc zvláštně. Není ani velký ale ani malý jelikož jeho výška dosahuje skoro 190cm. Svojí výškou se však moc nezabírá, spíše mu jde o prvý dojem. Když se Anthony nesměje jsou mu na tváři vidět docela dost lícní kosti, ovšem když už se zasměje vykouknou na vás cistě bílé a rovné zuby. Většinou zaujme modrýma očima kterými si vás ihned při prvním setkání projede od svrchu až dolů. Na hlavě má hnědé rozcuchané vlasy. O které moc nepečuje, jen je prohrábne rukou a občas si je nechá zastříhnout. Na hlavě mu to dělá jakousi vlnku. Anthony není žádné tintítko na svůj věk vypadá starší, a je sportovní postavy, jelikož na sebe dost v tomto ohledu dbá. Na oblečení není příliš vysazený a tak mu je vcelku jedno v čem chodí ale rád je přeci jenom v obleku, ale bundě a riflím neřekne ne. Jediné do čeho nevleze jsou kraťasy .Na krku má vždy přívěsek od matky.

Povahou se neliší od svého vzhledu. Někdo by řekl že je ochotný, milý mladý muž. Vážně? Leda tak v představách. Anthony je ve svém smyslu hodný ale jen když chce což je málo kdy. Dokáže být vážně nesnesitelně otravný a nepříjemný. Když jej zastihnete v špatné náladě a budete po něm něco požadovat tak se v lepším případě dočkáte klidného odmítnutí a žádosti zdali by jste mohli odejít, ale v té horší variantě vás s kupou sprostých slov a nadávek vyžene a možná po vás i něco hodí. Je tak trochu arogantní egoista kterému na ostatních nezáleží stejně jako nezáleží jim na něm. Když už se s vámi dá do rozhovoru je v jeho slovech slyšet špetka arogance, či nezájmu . Někomu by se mohl jevit jako prudký a nemyslící člověk, ovšem on si skoro vše plánuje a i když se do všeho vrhá po hlavě vyjde leckdy jen s malým škrábnutím. Nebere v potaz následky činu které kdy udělal či udělá. Když už se dostanete přes toho egoistu a arogantního kluka tak se dostanete k osobě která má city ale nedává je najevo. Kvůli ztrátám které v životě zažil se moc s nikým nepřátelí , ba dokáže být vůči nabídkám odtažitý a ignoruje je. Když už jsme u chování ve společnosti je velmi elegantní a slušný i na jeho poměr. Ovšem ne jedná-li se o společenskou akci typu kde musíte být v obleku tak se už tak mile nechová a nevybočuje nad normální lidi. Občas je zbrklý a nepozorný což leckdy stojí někoho nebo něco život. Poslední roky bývá nevypočitatelný jak v povaze, tak v činech které dělá. Když už se dostáváme k těm lepším vlastnostem tak se jedná o smích, tedy pokud neberu v potaz ten Ďábelský i když ten používá častěji. Jednou z jeho dobrých vlastností byla i obětavost, ale po smrti matky se někam poděla a už se nenašla, možná časem. Když jej o něco požádáte tak jak se sluší a patří vám pokud možno pomůže, není vždy jasné kdo s toho má větší prospěch. Většinu věcí dělá tak že z toho má prospěch i on. Dělá velké rozdíly zdali jsem žena či muž. Ženě pomůže bez delších proslovů a ještě s úsměvem na tváři. S muži jedná s lehkou arogancí a snaží se by z dané situace vycouval a nemusel se tím zabývat. V krizových situacích se chová bezhlavě a jde po nebezpečí, s sázkou svého života. Ale když už i on vycítí že tohle by jej mohlo vážně stát krk tak uteče beze slova.Jedna z věcí kterou nemá rád je když mu někdo řekne ,,Tony''. Matka jej volala Dean , a tak si na to zvykl, oficiálně se všude podepisuje jako Anthony D. Argent.

Anthony nebo taky Tony pochází z Itálie ovšem jeho matka se po početí Anthonyho přestěhovala do New Orleans v Americe. Jeho matka žila s jeho tehdy v uvozovkách vlastním otcem a vždy chtěla pro své dítě to nejlepší. Bohužel se né tak všechno dařilo, nevlastního otce zabily ve válce a matka a malý Anthony zůstali sami. Bohužel matka Julia nebyla schopná ani zaplatit chůvu a tak s ním zůstávala doma, čímž peněz ubývalo a ubývalo. Když už Tony dosáhl věku 5let situace se zlepšila , on byl samostatnější než se zdálo , bohužel byl i trochu divnější. Nebyl jako normální dítě byl odtažitý vůči ostatním dětem a vystačil si sám se sebou od té doby nikoho vlastně nepotřebuje a jde si za svým sám. Jeho dětství nebylo od začátku růžové ale časem se to zlepšilo ale když poprvé usedl do školní lavice, uvědomil si že už je velký a že by měl pomoci matce. Ano už jako 6leté dítě pomáhal v domácnosti a byl hodně vázaný na matku a tak se stávalo že jej kvůli tomu ve škole šikanovali a říkali mu ,,Maminčin mazánek''. Tím pádem se jakoby do sebe už v mladém věku uzavřel a nehodlal o tom s nikým hovořit. Když jen tak tak vyšel základní školu , myslel si že to bude lepší ale když v jeho 16 letech matka dostala rakovinu hodně to s ním otřáslo. Ale věnoval se škole aby jí potěšil a snažil se být pilný no neuběhl ani rok a z něj byl ten kterého už snad mále třikrát vyhodily ze školy. K jeho 16 narozeninám dostal přívěšek na krk od matky, prý nosí štěstí. V 17 letech se mu stala autonehoda tedy né jemu ale jeho kamarádovi a on byl spolujezdec . Anthony vyvázl jen tak tak, s menším otřesem mozku a se zlomenými žebry a nohou. V té době se změnil i vzhledově už to nebyl malý chlapeček ale kluk s vzhledem muže. Tím že se o všechno staral tak už v 17 letech vypadl jako 25letý muž , doteď to nemůže pochopit. V 18 letech mu řekla matka o táboru pro polobohy , prvně to nechápal ale potom už pochopil. Tentýž rok mu matka zemřela v náručí, což byla pro něj nesnesitelná bolest a to nepochopení odkudkoliv jej ničilo. A tak se vydal tábor hledat po roce jej našel ale šlo mu o krk, pro něj neznámá stvůra jej chtěla zabít a on našel tábor jen tak tak. Vyklouzl s tím jen s docela ošklivou ránou na zádech, od té doby má jizvu na zádech ale ta je většinu času skryta pod oblečením.

Kaleesha Ouroboros

20. září 2015 v 9:00 | Arte |  Profily

Vek: 18

FC: UNKOWN

Hráč: Kaleesha

Godly parent: Deméter

Vďaka jej menšiemu vzrastu vyzerá Kaleesha mladšie ako v skutočnosti je. Meria okolo 159 cm. Má tmavo-hnedé dredy, ktoré jej siahajú takmer až po zadok. Väčšinou ich nosí zviazané v šate alebo v pevnom drdole aby jej nezavadzali. Má žiarivo modré oči, plné pery a malý špicatý nos. Neustále sa usmieva a škerí, že je ťažké niekedy pochopiť i sa vôbec vie aj nahnevať. Má rada pohodlné oblečenie. Väčšinou má na sebe oblečené dlhé aldanky, v ktorých ju nič netlačí ani nesťahuje. Nesnaží sa nejako na seba poukazovať chce byť len nenápadná tak nosí dlhé mikiny s hlbokými kapucňami do ktorých si schová všetky svoje dredy. Nemá rada topánky, páči sa jej pocit bosých nôh a nič ju nesťahuje. Pokiaľ nie je zima tak chodí stále naboso. Praktikuje to už niekoľko rokov takže jej nerobí skoro žiaden drsný povrch problém.

Je priateľská ale drží sa radšej v ústraní akoby sa mala púšťať do konfliktov. Aj keď sa už k niečomu schyľuje tak ako prvá ustúpi. Drží sa pravidla múdrejší ustúpi. Je priam nemožné ju naštvať. Všetko berie optimisticky. Je veľmi trpezlivá ku a každému zhovievavá. Keď ju niekto o niečo požiada snaží sa mu čo najviac pomôcť. Už dávno sa vzdala klamania. U nej je vždy evidentné, keď klame-prešľapuje z nohy na nohu nedokáže práve v tej chvíli udržať očný kontakt.

Kaleesha už od malička bola veľmi podivné dieťa. Mala neustále zmeny nálad. Niekedy bola strašne hyperaktívna a inokedy zas kľudná. Mala oboch rodičov ale vedela, že jej mama nie je jej pravá mama. Nikdy sa nepýtala na svoju pravú matku. Nijak ju to obzvlášť nezaujímalo. Vyrastala spolu a mladším nevlastným bratom. Nikdy sa ku sebe nemali. Už hneď na prvý pohľad sa vedelo, že nemôžu byť pokrvní súrodenci. Keď chodila do školy a mala 11 rokov na svoj vek bola dosť vyspelá. Nemala rovnaké záujmi ako jej spolužiaci. Rada trávila čas osamote a najviac sa zaujímala o herbologiu. V štrnástich si zaplietla vlasy do dredov čím sa začala ešte viac odlišovať od ostatných detí. Prišla na ňu puberta rodičia si s ňou nevedeli rady. Bolela ju hlava a niekedy sa jej písmenka pred očami začali hýbať. Začalo sa to, keď prišla na strednú školu. Študovala dejiny výtvarnej kultúry. Dlhšiu dobu sa s tým nechcela nikomu zdôveriť ale keď sa to začalo ešte viac zhoršovať povedala to otcovi. Ten usúdil, že je ten správny čas jej o všetkom povedať. Najprv jej to prišlo strašne divné a nereálne, keď sa dozvedela kto a čo vlastne je ale čím dlhšie nad tým uvažovala tým to viac do seba zapadalo. Musela sľúbiť, že o tom nebude pred jej nevlastnou matkou a bratom hovoriť. Ešte pred tým ako odchádzala do tábora povedala nevlastnej matke, že je v kontakte s jej vlastnou matkou a že na čas chce ísť bývať ku nej.

Let´s have party

19. září 2015 v 18:36 | Arte

A ako to tak býva, aj tu to trochu zastalo a pomaly umiera. No rozhodla som sa to hneď teraz zmeniť.
Preto sa pár táborníkov po dohode s vedením tábora dohodlo, aby sa spraila menšia akcia, na ktorú má prístup celkom každý táborník.

Ide o oslavu na koniec leta. Čiže sa lúčime s teplým počasím. Lebo aj to v tábore raz skončí a blíži sa k nám jeseň a musíme využiť posledné teplé chvíľky.

Po tábore sa všade rooznášajú akési krikľavé plagáty, ktoré vyrobili decká z Apollovho zrubu a deti od Herma ich zas všade podávali. Preto po zruboch, budovách, stromoch ale dokonca aj po niektorích táborníkoch sa nachádzajú papiere. Oznamujú jednu a veľmi dôležitú novinu : "V tábore bude párty." Ale nie len taká nejaká párty ide o poslednp v tomto lete a preto sa u bohov aj vybavilo pekné počasie. Nahromdaila sa kopa jedla a kopa nápojov, no alkohol dávajú len táborníkom nad 17, na to nezaudnite. Vyzdobili sa aj miestnosti a dokonca dostali povolenie k bazénu.


Deň: 3.-4. 10

Miesto: Bude vytvorený chat, ktorý sa objaví v menu v deň akcie.


Takže do komtentov sa prihlasujte^^
Čas sa dohodne potom.
A na mail pošlite outfity postáv, aby ste sa nenudili. Máte čas do štvrtku ^^

Arte, laziest admin ever.

Evelyn Svensson

13. září 2015 v 12:44 | Arte |  Profily

Vek: 17

FC: Laura Ramsey

HRÁČ: Evie

Evelyn je štíhlá a docela malá. Má velmi světlou pleť. Má trošku protáhlý obličej a trochu nadzvednutý nos. Její oči jsou jako když se řeka vlévá do moře. Tedy má modré a v nich ještě světle modrou. Rty má ve tvaru podlouhlého srdce. Má blond vlasy, ale ne úplně blond, má je jakoby do hněda. Má je dlouhé a někdy si je nechá rozpuštěné a někdy si je zaplete do zapleteného copu. Evelyn nejčastěji nosí rifle a tílko. Také ráda nosí šaty. Nejraději nosí světlé oblečení, protože ví že jí to sluší. Má tetování a to na zátylku. Má tam vytetované pírko, které pro ní znamená svobodu.
Evelyn je milá a velmi přátelská dívka. Má ráda přírodu a zvířata. Jenže jí i v žilách koluje touha po dobrodružství a adrenalinu. Už od malička byla hyperaktivní dítě, což se trošku podepsalo na její povaze. Má citlivou duši a tak jí dokáže rozrušit skoro cokoliv. Je taky, ale silná a dokáže bojovat za své přátele a rodinu. Nevzdává se a má v sobě trochu té odvahy.Vždy se chtěla do někoho zamilovat, ale nikoho takového kdo by dokázal rozbušit její srdce ještě nepotkala.
Evelyn nikdy nepoznala svojí matku nebo otce. Vyrůstala tedy u babičky a u dědy. Ti jí říkali, že její matka umřela při porodu a že otec utekl. Tak jom teda věřila. Neměla žádné sourozenece, jen měla dvě sestřenice a jednoho bratrance. Ti se k ní však chovali hnusně, kvůli tomu, že je sirotek. Jak tak vyrůstala, pociťovala že se s ní začíná něco dít. Nevěděla proč jí to tahne někam pryč. Pořád měla sny o jednom táboře, kde jsou prastaré bytosti. Pokaždé jí to tam lákalo. Jednoho dne to nevydržela a zeptala se babičky. Ta jí jen řekla že je čas aby poznala pravdu. Vyprávěla jí tedy o jejím otci a o Táboru polokrevných. Tak se Evelyn rozhodla ten tábor najít. Babička jí to svolila a Evelyn opustila svůj domov.

Mia Compil

13. září 2015 v 12:42 | Arte |  Profily

Vek: 15

FC: Danielle Campbell

HRÁČ: DaCa

Člověk si na ní nejprve všimne čistě modrých očí, které většinou vypadají vesele, ale když má Mia opravdu špatnou náladu, dokážou být i temné. Na očích má většinou jen řasenku a někdy i tužku. Obočí je tenké a stejné barvy jako vlasy. Uprostřed obličeje se nachází naprosto obyčejný nos. Pod ním se rýsují hezky tvarované rty, většinou roztažené do úsměvu. Rty si nemaluje, jen výjimečně. Má dlouhé hnědé vlasy, o které často pečuje. Účesy střídá. Vlasy mívá rozpuštěné, v culíku nebo si je někdy i zaplete. Není moc vysoká, ale není ani malá. Má štíhlou postavu, trochu i sportovní. Je lehce opálená, což jí přidává na kráse.
Mia je hrozně seznamovací typ -na to si dávejte pozor. Když uvidí někoho neznámého, hned k němu přijde s přátelským úsměvem a snaží se s ním seznámit. Z toho vyplývá, že je přátelská. Ale ne moc. Jistě, ráda tráví čas s kamarády a s ostatními, ale někdy dokáže být i nejistá nebo stydlivá. Má často výkyvy nálad (říká se tomu puberta). V jednu chvíli je rozesmátá na celé kole a o pět minut později nemá chuť se s nikým bavit. Svojí špatnou náladou nechce nikomu zkazit tu jeho, tak se vždy radši odebere někam pryč. Když se ní poznáte, občas neví co má říkat, ale když se s ní znáte dlouho, tak mluví furt. Bývá tvrdohlavá a výbušná, ale taky mírumilovná obětavá a nápomocná. Nerada si tvoří nepřátele.
Mia po celý život žila v New Yorkském bytě se svým tátou. Nejsou příliš bohatí, ale otec udělá pro Miu vše, co může. Narodila se na začátku jara, což je náhodou její oblíbené období. S otcem vždy vycházela, ale celý život chtěla vidět matku, což bohužel nemohla. Když měla tři roky, otec si našel novou přítelkyni, kterou si Mia hned zamilovala. Později, v jejích pěti letech se narodil její mladší bratr George. Pořád si spolu hráli a často i zlobili. To se ale jednou vymklo kontrole a George si zlomil ruku. To už bylo Mie osm let a dlouho si to vyčítala. V té době si taky uvědomovala svou lásku ke květinám. Celý její pokojíček byl plný květináčů. Ty byly naplněny krásnými květinami i pouličním plevelem. Nevlastní matce i bratrovi to přišlo divné, ale její táta to pochopil. Mia taky chodila do školy. Snažila si tam najít kamarády, ale začala pociťovat, že je něčím jiná. Ale pár kamarádů měla, to ano. Občas se jí stávalo, že viděla z okna třídy nějakou nestvůru, ale tomu nevěřila a vymlouvala se na svou bujnou fantazii. Čím byla starší, začala přicházet na své schopnosti. Její květiny v pokoji rostly jako splašené a mohla je nechat vykvést, jak se jí zachtělo. Vyděsilo jí to a tak šla radši ven. Tam ale narazila na satyra, který jí pověděl o bozích a o táboru polokrevných, kam ji taky zavedl. Teď už je jen na ni, jak naloží s životem poloboha.